Dom seniora nad młynem

Pn-Pt 9-17Sb 9-14

Oferta

POBYT DZIENNY

POBYT DZIENNY

W ofercie znajduje się również opieka dzienna, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, którym sprawia trudność poruszanie się, a w ciągu dnia są sami w domu.

POBYT TYMCZASOWY

POBYT TYMCZASOWY

Oferujemy również opiekę krótkoterminową, która jest skierowana do opiekunów, którzy nadal chcą sprawować opiekę nad swoim członkiem rodziny chorującym na przewlekłe choroby jak : Alzheimer, Parkinson, stwardnienie rozsiane, cukrzyca itd. Jednak i oni czasem potrzebują wypoczynku czy czasu na podreperowanie swojego zdrowia, by móc dalej troszczyć się o swojego bliskiego.

POBYT STAŁY

Pobyt stały

Oferujemy opiekę stacjonarną, całodobową, długoterminową dla osób, które z różnych powodów jej potrzebują, szczególnie osoby po hospitalizacji, z chorobami neurologicznymi, chorobami otępiennymi. Osoby takie posiadają potrzebę odzyskania sprawności fizycznej jak również wewnętrznej pewności, że jest w stanie nadal samodzielnie funkcjonować. Nasze drzwi są również otwarte dla osób aktywnych, które chcą, dzięki pobytowi, zabiegom, rehabilitacji czy diecie podnieść swą sprawność ruchową czy podreperować zdrowie bez troszczenia się o zwykłą codzienność.

TERAPIA ZAJĘCIOWA

TERAPIA ZAJĘCIOWA

Nieograniczone dzienne wizyty rodziny jak również możliwość spędzenia kilku dni z najbliższą osobą. Mamy ofertę przygotowaną dla rodziny pokoleniowej, która umożliwia sprawdzenie czy styl życia i atmosfera panująca w domu seniora odpowiada seniorowi i czy w przyszłości chciałby tu zamieszkać.

Inne atrakcje jak: wycieczki do lasu, wycieczki rowerowe, wyjazdy na baseny termalne, wyjścia do pasieki pszczelarskiej, wieczorki towarzyskie, integrowanie z lokalnym społeczeństwem, wizyty przedszkolaków, wyjazdy do kina, spacery po Tatrzańskim Parku Narodowym, wyjazdy do bacówki, ogniska i grille, wypoczynek nad rzeką, oferowanie usług fryzjerskich i kosmetycznych.

Na terenie ośrodka będzie znajdowała się zagroda ze zwierzętami hodowlanymi jak owce, kury, kaczki.

 

TURNUSY REHABILITACYJNE

TURNUSY REHABILITACYJNE

Fizjoterapia i rehabilitacja w nowocześnie wyposażonym gabinecie i pokoju kąpielowym do hydromasażu

Opieka pielęgniarska i lekarska

Wyżywienie dostosowane do potrzeb i wymogów mieszkańca

Copyright © 2022 by dom seniora .
All rights reserved.